Welkom bij Work-Staff Barendrecht

Vind jouw volgende baan

Het hoofdkantoor van Work-Staff staat in Barendrecht (tegenover de Ikea). De gemeente, onder de rook van Rotterdam waar onder andere Inge de Bruin en Denzel Dumfries wonen. Dè locatie waar Work-Staff van zolderkamer (2015) naar deze vestiging in 2017 is ontstaan.

Op het hoofdkantoor ben je ook aan het juiste adres voor werk en gekwalificeerde krachten in de schoonmaak-, productie-, logistieke- en transportsector. Een team van Recruiters en stafleden werken hier iedere dag keihard om de juiste match tussen kandidaat en onze opdrachtgevers te maken.

Mocht u als kandidaat of als bedrijf gebruik willen maken van onze persoonlijke, non-nonsens aanpak en het netwerk van de Work-Staff neem dan contact op met ons. Of kom langs. Je bent altijd welkom.

Bijzonder

Vacatures van Work-Staff Barendrecht

Schoonmaker school Werkendam

Schoonmaker school Bergschenhoek

Schoonmakers Barendrecht verschillende panden

Schoonmaker school Berkel en Rodenrijs

Schoonmaker kantoorpand Uden

Schoonmakers fulltime Dordrecht met VCA

Schoonmakers kantoorpanden Dordrecht

Assistent operator / schoonmaak

Schoonmakers Hoeksche waard

Ambulant objectleider schoonmaak

Schoonmaker parttime omgeving Poeldijk/Den Haag

Schoonmakers fulltime omgeving Den-Haag / Poeldijk

Het team in Barendrecht

Deze mensen staan voor je klaar op deze vestiging van Work-Staff Personeelsdiensten.

Wilfred Poleij

Wilfred Poleij

Directeur

t: 085-4894367
m: 06-13171647
e: w.poleij@work-staff.nl

Iris Schenk

Iris Schenk

Recruiter

t: 085-4894364
m: 06-22604456
e: i.schenk@work-staff.nl

 Nathalie van Zanten

Nathalie van Zanten

Recruiter

t: 085-4894363
m: 06-51955970
e: n.van.zanten@work-staff.nl

Fariël Imambaks

Fariël Imambaks

Staffunctionaris

t: 085-4894369
e: f.imambaks@work-staff.nl

Walied Raja

Walied Raja

Vestigingsmanager

t: 085-4894362
m: 06-36177049
e: w.raja@work-staff.nl

Eva Lemckert

Eva Lemckert

Inhouse recruiter

m: 06-12140567
e: e.lemckert@work-staff.nl

Contact

Locatie

Stockholm 1-3
2993 LM Barendrecht

085-4894360
info@work-staff.nl

Work-Staff Personeelsdiensten